KONST / Litografier / Färglitografi 14198010
nr 1419 8010
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
"Tunnan". Signerad, numrerad 116/250. Färglitografi. Bladets mått: 43x49cm, oramat löst blad
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:15:22
17/9 08:42:09